Курс ін’єкційної контурної пластики і волюметричної корекції
Індивідуальні заняття.
4 дні – 9000 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Вимога вищої або середньої медичної освіти

Корекція вікових змін шкіри повинна бути комплексною і залежить від домінуючого різновида старіння, типу шкіри, її чутливості, а також супутніх захворювань, віку і мотивацій пацієнтів. Вкрай важливим є своєчасне призначення та правильне поєднання різних методик. Знання, навички та вміння, отримані на цьому курсі, дозволять вам виробити комплексний підхід до вирішення естетичних проблем вікової шкіри, застосовуючи весь арсенал сучасної косметології.
Програма курсу
⇒ Види, ознаки та механізми старіння шкіри. Топографічна анатомія, анатомічний мінімум – перелік небезпечних зон.
⇒ Сучасне становище на ринку біодеградуючих філерів, порівняльна характеристика кожного препарату. Вибір препарату для ін’єкції (ступінь щільності, концентрація, препарати на основі ГК).
⇒ Вибір інструмента для ін’єкцій (голка або канюля), техніки і схеми введення. Основні правила, поширені помилки при об’ємному моделюванні. Можливі ускладнення та способи їх усунення.
⇒ Комплексна корекція куточків губ і зморшок «маріонеток» за допомогою філерів на основі стабілізованої гіалуронової кислоти, комплексна корекція скул і овалу обличчя
⇒ Практичне застосування препарату. Демонстрація на моделі. Постановка руки, самостійне виконання процедури з наступними методичними рекомендаціями викладача.
Після закінчення навчання Ви будете вміти
⇒ підбирати раціональну тактику контурної корекції і гармонізації об’ємного балансу обличчя;
⇒ визначати тактичні аспекти досягнення гармонії обличчя;
⇒ оцінювати можливі ризики;
⇒ проводити вибір техніки корекції;
⇒ здійснювати корекцію вікових змін різних анатомічних областей.
Після закінчення навчання видається Сертифікат!

ВИКЛАДАЧ

Олена Філіпченко

Київ
Провідний викладач Школи краси «Салон-Студія АРТ». Практикуючий лікар дермато-венеролог, косметолог. Чинний член експертної ради компанії «Аллерган», тренінг компанії «Аллерган»

ФОТОГАЛЕРЕЯ

С наступающим светлым праздником Пасхи!

You have Successfully Subscribed!