Курс «Мезотерапія обличчя, тіла і біоревіталізація»

4 заняття:
Вартість 4500 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Вимога вищої або середньої медичної освіти

Мезотерапія.
1.Вступ в мезотерапію. Механізм дії, показання до застосування мезотерапії в естетичній медицині, протипоказання. Асептики і безпека проведення процедур.
2. Побічні ефекти і ускладнення, пов’язані з технологією виконання ін’єкційної мезотерапії. Алергічні реакції і їх нейтралізація. Підготовка пацієнта. Медична карта пацієнта. Інформована згода. Пам’ятка для пацієнта, рекомендації після процедури.
3. Мезотерапевтичні техніки в корекції естетичних проблем шкіри обличчя, шиї, декольте; в лікуванні рубцевих змін і стрий. Характеристика та базові принципи вибору мезо-препаратів. Матеріали для мезотерапії. Протоколи і техніка проведення процедури.Постановка руки, освоєння мезотерапевтичних технік. Фармакологія препаратів, які використовуються в мезотерапії: препарати для зволоження, ліфтингу, корекції зморшок; пов’язані із судинною патологією, постакне, стрий .. Рецептура мезококтейль для корекції вікових змін обличчя, шиї, декольте.
4. Проведення процедури. Знеболення в процедурі, види анестезуючих засобів. Основні помилки в процедурі мезотерапії. Постановка руки, відпрацювання практичних навичок на моделях: обличчя; шия; декольте.
5. Основні фармакологічні препарати, склади лікувальних коктейлів, що застосовуються в програмах целюліту і локальних жирових відкладень; в корекції і в усуненні рубцевих змін шкіри. Проведення процедури.

Біоревіталізація.
1. Принципи класифікації сучасних біоревіталізантов, доцільність створення комбінованих препаратів гіалуронової кислоти. Сучасні біоревіталізанти.
2. Вибір біоревіталізанта в залежності від виражених вікових змін. Біоревіталізація – як підготовчий етап перед проведенням інвазивних і фізіотерапевтичних процедур омолодження. Принципи складання індивідуальних програм біоревіталізації
3. Схеми проведення біревіталізаціі обличчя, шиї, декольте, губ, мочок вух, кисті рук.
4. Проведення процедури
Після закінчення навчання Ви будете вміти
⇒ Проводити мезотерапевтичну корекцію естетичних проблем;
⇒ Складати і виконувати протоколи процедур, готувати пацієнта до процедури мезотерапії і вести його в реабілітаційному періоді.
⇒ Визначати показання до проведення процедури;
⇒ Застосовувати різні техніки введення гіалуронової кислоти.

Після закінчення навчання видається Сертифікат!

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Ірина Попова

Київ
Провідний фахівець Школи краси «Салон-Студія АРТ». Практикуючий лікар дермато-венеролог, косметолог. Чинний член EADV, ITS. Асистент кафедри Київського Медичного Університету «Інфекційні хвороби, фтизіатрії і пульмонології», відділення «Хвороби шкіри»

Олена Філіпченко

Київ
Провідний викладач Школи краси «Салон-Студія АРТ». Практикуючий лікар дермато-венеролог, косметолог. Чинний член експертної ради компанії «Аллерган», тренінг компанії «Аллерган»

ФОТОГАЛЕРЕЯ

С наступающим светлым праздником Пасхи!

You have Successfully Subscribed!