Школа краси «Салон-Студія «Арт»

Працевлаштування
ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛІ

працевлаштування

Шановний випускник Школи краси «Салон-студія АРТ»! Наша школа робить серйозний акцент на працевлаштуванні наших випускників.

По перше. Ця заява, залишена роботодавцем, який заздалегідь знає, що запрошує на роботу майстрів без досвіду роботи. Інформація надається протягом необмеженого часу і тільки для випускників студії АРТ. 

По-друге. Ми проводимо лекції-тренінги про методи, що дозволяють успішно організувати майстру робочий процес → правила спілкування з клієнтами → виявлення потреби клієнтів → робота з сумнівами клієнта → техніка продажів послуг → розрахунок собівартості процедури → підбір обладнання, косметичних засобів → ефективний алгоритм продажів в косметологічному кабінеті

Шановний роботодавець!

У нас Ви можете підібрати персонал по всім спеціальностям в сфері індустрії краси. Заявки по підбору персоналу приймаються за тел. (044) 541-19-05 або надсилайте на e-mail: manager@artsalon.com.ua Послуга для роботодавців надається безкоштовно!

Шановний практикуючий косметолог!

Школа краси «Салон-студія АРТ» є виробником україно-італійського бренду рHarmika. Наша формула: Італійське виробництво + українська упаковка = Європейський продукт + красиві ціни. Всіх, кого зацікавила дана інформація, просимо зв’язатися з нами для запису на безкоштовні майстер-класи або для отримання повної інформації по тел. +380 (44) 541-14-84, +380 (50) 331-22-82 (Vodafone), +380 (63) 408-37-03 (LIFE); +380 (96) 911-47-22 (КИЇВСТАР) e-mail: manager@artsalon.com.ua

Тільки постійна самоосвіта дає можливість не відставати від актуальних тенденцій в галузі та надавати клієнтам ті послуги, які відповідають їхнім запитам, що в кінцевому підсумку буде забезпечувати бізнесу прибутковість.